Blooger Temaları Blooger temaları indir - web tasarım l Safir Web Tasarım
05536746003
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Blooger Temaları Blooger temaları indir

27 Haziran 2021
38 kez görüntülendi
Blooger Temaları Blooger temaları indir

blogger temaları , google blogger temaları indir yükle blogger temaları

1. Dzine Blogger Teması

Dzine Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRDzine Blogger teması bir çok farklı konularda paylaşım yapanlar için tercih edilebilir bir tema. SEO dostu olan bu tema mobil uyumlu ve oldukça hızlı. Sosyal sayfa ikonları ve açılır menü yer alıyor temada. Ayrıca benzer içerikler eklentisi, breadcrumbs eklentisi, sosyal paylaşım butonları ve Blogger, Disqus, Facebook yorum sistemleri de ekli.

2. Bolt Blogger Teması


Bolt Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRBolt Blogger teması bir magazin teması olarak paylaşıma sunulmuş yalnız daha çok yeni nesil firma tanıtım sitelerini andırdığını söyleyebilirim. Mobil uyumlu ve SEO dostu olan bu temada sticky (yapışkan) menü ve bir çok farklı fonksiyonlar yer alıyor. Temayı canlı olarak incelemeniz daha iyi olacaktır. Ayrıca 2019 Blogger teması da diyebiliriz bunun için.

3. Addiction Kişisel Blogger Teması


Addiction Kişisel Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRAddiction kişisel Blogger teması gayet sade ve şık bir kişisel blog temasıdır. Özellikle bu temaya bayıldım. SEO dostu ve mobil uyumlu bu temada. Benzer yazılar eklentisi, açılır menü eklentisi ve kişisel bloglarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eklentiler mevcut temada.

4. Easy Grid Blogger Teması


Easy Grid Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRMobil uyumlu olan Easy Grid Blogger teması, kişisel blog, fotoğraf blogu, haber ve dergi blogu olarak kullanılabilecek harika bir tema. Kolay açılır menü, tam ekran genişliği ve ızgara şeklinde yayınların sıralandığı gayet güzel bir tema.

5. N Light Blogger Teması


N Light Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRN Light Blogger teması haber, magazin, dergi blogu olarak kullanılabilecek bir tema. SEO dostu ve mobil uyumlu olan bu tema oldukça hızlı. Sade ve şık olan N Light Blogger temasında breadcrumbs, benzer yazılar eklentisi var ayrıca emoji eklenebilir yorum kısmı ile gayet uyumlu bir temadır.

6. Braxton Blogger Teması


Braxton Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRModa blogu aynı zamanda kişisel blog olarak kullanabileceğiniz Braxton Blogger teması mobil uyumlu, oldukça şık ve sade Blogger temasıdır. Sticky (yapışkan) açılır menü, benzer yazılar, yazar hakkında gibi eklentilerin yer aldığı bu Blogger teması oldukça ideal bir şablondur.

7. Velocity Blogger Teması


Velocity Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRÖzellikle kişisel blog olarak kullanılabilecek oldukça sade ve şık bir tema Velocity Blogger teması. Tema mobil uyumlu ve benzer yazılar eklentisi, açılır üst menü, yazar hakkında eklentileri bulunmakta.

8. Ripple Pro Blogger Teması


Ripple Pro Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİR (ÜCRETLİ)TEMAYI İNDİRRipple Pro, clean and responsive diye tabir edilen sade ve uyumlu bir Blogger teması. Öncelikle temanın çok şık eve sade olduğunu belirtmek isterim. Daha sonra mobil uyumlu ve SEO dostu bir tema. Temada mouse ile sürüklenebilen slider, açılır ve sticky(yapışkan) üst menü, benzer yazılar eklentisi, yazar hakkında eklentisi ve breadcrumbs eklentisi bulunuyor. Başta kişisel blog olmak üzere bir çok konuyla ilgili içerikleri paylaşabileceğiniz muhteşem bir Blogger teması.

9. Isimple Blogger Teması


Isimple Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRIsimple Blogger teması bir magazin/haber/dergi teması olarak kullanılacağı gibi bir kişisel blog olarak ta kullanılabilir. Oldukça sade, mobil uyumlu bir Blogger teması. Benzer yazılar eklentisi ile birlikte farklı eklentilerde yer alıyor temada.

10. Mymag Blogger Teması


Mymag Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRHaber, dergi, magazin gibi blog siteleri için kullanılabilecek ideal bir tema Mymag Blogger teması. Açılır üst menü, benzer yazılar eklentisi, yazar hakkında eklentisi ve ana sayfada etiket bazlı çoklu alanlar mevcut. Tema ayrıca SEO dostu ve mobil uyumlu bir Blogger teması.

11. Blogish Blogger Teması


Blogish Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRBlogish Blogger teması kişisel blog olarak kullanılabilecek ideal bir temadır. SEO dostu ve mobil uyumlu olan temada, açılır üst menü, yazar hakkında eklentisi, benzer yazılar eklentisi bulunmakta. Sarı renklerle yakalanmış uyum, çok şık bir görünüm kazandırmış.

12. Nanopress Blogger Teması


Nanopress Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRTam anlamıyla haber teması diyebiliriz Nanopress Blogger temasına. Mobil uyumlu olan bu tema, haber blogları, haber siteleri olarak kullanılabilecek şık bir tema. Bir çok eklenti ve özellik mevcut temada.

13. Angel Blogger Teması


Angel Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRKişisel blog, moda blogu gibi blog çeşitlerinde kullanabileceğiniz harika bir Blogger teması. Mobil uyumlu olan Angel adlı Blogger teması slider alanına sahip. Bir çok eklenti ve özellik mevcut temada.

14. Simplify Blogger Teması


Simplify Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRKişisel blog, haber blogu, magazin, dergi, moda ve benzeri konular için kullanabileceğiniz harika bir Blogger teması daha. Yeni nesil Blogger teması olan Simplify Blogger teması açılır menü, yapışkan sidebar özelliği ile oldukça kullanışlı. Mobil uyumlu olan bu tema ayrıca SEO uyumlu.

15. Newcon Blogger Teması


Newcon Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRHaber blogu olarak kullanabilecek harika bir tema, Newcon Blogger teması. Kategorilere ayrılmış ana sayfasıyla hem mobil uyumlu, hem de SEO dostu bir Bogger teması.

16. Flex Mag Blogger Teması


Flex Mag Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRÖzellikle teknoloji blogları için oldukça uygun olduğunu düşündüğüm harika bir blog. Mobil ve SEO uyumlu olan bu Flex Mag adlı tema sadece teknoloji değil bir çok blog türü için tercih edilebilir.

17. Fusion Blogger Teması


Fusion Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRModa blogu, makyaj blogu, haber, teknoloji blogu ya da kişisel blog gibi bir çok kategoride içeriklerinizi özenle paylaşabileceğiniz sade ve şık bir Blogger teması. Tema mobil uyumlu ve SEO için gereken eklentiler temada mevcut.

18. Global Blogger Teması


Global Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRDaha önce kullandığım ve oldukça memnun kaldığım profesyonel Blogger teması diyebilirim Global Blogger teması için. Emlak blogu olarak kullanmıştım. SEO ve mobil uyumlu olan temanın yönetim panelinde de ufak değişiklikler yer alıyor. Ana sayfanın etiketlere göre bölümlere ayrılması, benzer içerikler eklentisi, yazar hakkında eklentisi ve 3 seçenekli yorum kısmı oldukça şık. Temayı özellikle haber, emlak, dergi blogu şeklinde kullanabilirsiniz.

19. Juliet Blogger Teması


Juliet Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRÖzellikle moda blogları için kullanılabilecek oldukça şık ve sade bir Blogger teması, Juliet Blogger teması. Oldukça hoş bir tema olan Juliet Blogger teması SEO ve mobil uyumlu bir tema.

20. SeoHub Blogger Teması


SeoHub Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRMobil ve SEO uyumlu olan SeoHub Blogger teması oldukça kullanışlı basit bir tema. Bir çok blog türü için tercih edilebilir. Ama hızı için olumlu şeyler söyleyemem.

21. EveryDay Blogger Teması


EveryDay Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRBu tema gerçekten güzel bir tema. Kişisel blog, moda, haber, dergi, magazin, sinema blogu gibi bir çok farklı blog türü için kullanılabilir. SEO ve mobil uyumlu olmasının yanında görsellere eklenen ufak animasyon kodları ile oldukça göze hitap eden kullanışlı bir tema.

22. Hilary Blogger Teması


Hilary Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRKişisel blog, moda blogu, dergi, magazin gibi blog türleri için tercih edebileceğiniz harika bir Blogger teması, Hilary Blogger teması. Tema hem mobil uyumlu hem de SEO uyumlu bir tema.

23. Blogger CV Teması


Blogger CV Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİREvet bir CV teması. Sora Template’den harika tema. Mobil uyumlu olmasının yanında animasyonlu ana sayfasıyla gayet profesyonel bir kişisel web sitesi havası var temada. Canlı demoyu kontrol ettiğinizde siz de anlayacaksınız ne kadar da başarılı bir tema olduğunu.

24. Vienna Lite Blogger Teması


Vienna Lite Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRTemanın SEO ve mobil uyumlu olduğunu söyleyebilirim. Benzer içerikler ve iki tane menü eklentisi de bulunuyor. Bu temayı kişisel blog olarak kullanabilirsiniz.

25. Memento Creative Blogger Teması


Memento Creative Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRHarika bir kişisel blog teması diyebilirim. SEO için bazı eklemelerin yapılması gerekiyor ama mobil uyumlu olan bu tema kesinlikle çok farklı ve yaratıcı bir tasarıma sahip.

26. Clean Blogger Teması

Clean Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRBlog Tecrübem’in temasına oldukça yakın harika bir Blogger teması Clean Blogger teması. Tüm cihazlar için uyumlu ve oldukça şık bir tasarıma sahip. Sticky menü, 3 farklı yorum seçeneği, benzer içerikler eklentisiyle oldukça sade ve gayette hızlı bir tema.

27. Shouters Blogger Teması

Shouters Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRSora Template’in ürettiği yeni temalardan biri olan Shouters Blogger Teması, paylaştığım diğer temalar gibi yine oldukça kullanışlı bir tema. Birçok alanda kullanabileceğiniz mobil uyumlu ve hızlı bir tema. Temanın özellikle header ve footer yerleşimi oldukça şık. Sosyal medya ikonları ve menü yerleşimi gayet güzel olmuş. Breadcrumps eklentisinin olmayışı bir eksiklik ama benzer içerikler eklentisi ve sosyal paylaşım butonları yer alıyor temada.

28. Sora Home Blogger Teması

Sora Home Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRFirmalar için kullanılabilecek güzel bir Blogger teması açıkçası. Sora Temaplate yine hakkını vermiş. Temada sabit bir ana sayfa söz konusu ve firma tanıtım sitelerinden pek geri kalır bir yanı yok gerçekten. Demo butonuna tıklayıp detaylı olarak incelemenizi öneririm.

29. Flora Hand-Crafted Blogger teması

Flora Hand-Crafted Blogger teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRMobil uyumlu, oldukça basit ve sade tasarımı ile kadın yazarların tercih edebileceği şık bir Blogger teması diyebilirim Flora Hand-Crafted teması için. Tam sayfa görünümü, renkleri, font seçimi ile gayet hoş bir tema olmuş açıkçası.

30. Folio Blogger teması

Folio Blogger teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRTam ekran, responsive (uyumlu), yeni nesil bir Blogger teması. Kişisel blog olarak tasarlanmış belki de ama ben kesinlikle bir firma tanıtım sitesi olarak kullanabilirdim bu temayı. Tabi bazı eksiklikleri var ama üstesinden gelinmeyecek şeyler değil. Kesinlikle tavsiye ederim bu temayı.

31. Invite Blogger teması

Invite Blogger teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRAslında güzel düşünülmüş bir blogger teması. Özellikle evlenmeyi düşünen çiftlerin tercih edebileceği türden. Tabi biz işin teknik boyutundan bahsetmeliyiz. Full ekran yeni nesil diye adlandırılan bir tema invite. Görsellerin ön plana çıkarıldığı ama SEO için etkili olabilecek eklentilerin yer almadığı bir blogger teması. Tabi evlenmeyi düşünenler için tasarlandığı için gayet şık ve ayrıntılı bir tema olmuş diyebiliriz.

32. uBook Blogger Teması

uBook Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRKitap temalı bir blogger teması. Oldukça sade ve şık bir tasarıma sahip. Film blogları için de uyarlanabilir aslında. Sticky sidebar eklentisi de gayet uyumlu hareket ediyor. Benzer içerikler, paylaşım butonları ve diğer birçok ihtiyaç duyulan eklentiler temada mevcut. Tercih edilebilir.

33. Cocco Stylish Blogger Teması

Cocco Stylish Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRTemiz kodlanmış, hızlı, modern, kullanıcı dostu ve tamamen duyarlı (responsive), uyumlu bir blogger teması Cocco Stylish Blogger Teması. Slider, header ve hakkımda kısımları temayı özgün ve modern kılmış. Temanın en alt kısmında yer alan instagram eklentisiyle tam anlamıyla 2019 yılı trendlerini yakalan güzel bir tema haline gelmiş. Makyaj, kişisel, dergi gibi alanlar için blogger teması arayanlar için birebir.

34. Codesera Blogger Teması

Codesera Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRİşletmeler ya da firmalar için tercih edilebilecek harika bir tema Codesera Blogger teması. Harita, iletişim formu, referansların logolarının yer aldığı slider, iletişim bilgileri için özel bölümler kısacası bir firma, şirket sitesi için olması gereken tüm kısımlar bu temada yer alıyor. Eğer bir firma temasına ihtiyacınız varsa mutlaka bu temayı kullanmak isteyeceksiniz.

35. Saas Blogger Teması

Saas Blogger Template

CANLI DEMOTEMAYI İNDİROldukça başarılı bir portfolyo blogger teması daha. Kişisel çalışmalarınızı, işlerinizi paylaşabileceğiniz ya da firmalarınız için kullanabileceğiniz bir Blogger teması Saas. Tema mobil uyumlu olmasının yanında hızlı yükleniyor olması da oldukça etkileyici.

36. Magify Blogger Teması

Magify Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİR2020 Blogger temaları yani yeni nesil blogger temaları arasında haber, dergi, magazin teması olarak kullanılabilecek gayet şık bir temayı önermek isterim sizlere, Magify Blogger teması. Mobil uyumlu, seo uyumlu olmasının yanı sıra hızı da oldukça etkileyici. Haber siteleriniz, haber bloglarınız için tercih edebileceğiniz güzel bir blogger haber teması.

37. Simple Boxed Blogger Teması

Simple Boxed Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİR2018 ve 2019 Blogger temalarına nazaran 2020 yılında paylaşılan ücretsiz temalar mobil ve seo uyumlu olmasının yanı sıra ayrıca daha da kaliteli. Türkçe Blogger temalarına pek sık rastlamasak da Türkçeleştirip ücretsiz olarak kullanmak da mümkün bu temaları. Simple Boxed Blogger teması da aynı özelliklere sahip. Temayı haber, magazin, ajans, dergi, firma, kişisel blog gibi birçok amaçla kullanabilirsiniz.

38. FlexBlog Blogger Teması

FlexBlog Blogger Teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİR2020 Blogger temalarından biri FlexBlog teması. Oldukça güzel görünüme sahip olan tema, mobil ve SEO uyumlu görünüyor. Ayrıca Blogger’ın yeni yorum sistemine sahip. Sayfa açılış hızı olarak da oldukça etkileyici. Temiz kodlanmış bu blog temasını haber, dergi, kişisel blog gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

39. MagPro Blogger Teması

Blogger haber teması

CANLI DEMOTEMAYI İNDİRHaber blogu için kesinlikle önerebileceğim harika temalardan biri. Hızı, uyumu, düzeni, tasarımı açısından değerlendirildiğinde gayet başarılı olan magazin, haber Blogger temasını yeni bloglarınızda tercih edebilirsiniz. 2020 haber blogger teması arıyorsanız mutlaka bunu tercih etmelisiniz.

Bu Yazıyı Puanla
[Total: 0 Average: 0]
ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonBilgi Almak İçin Tıkla

E-Ticaret Ürünlerinde %45 indirim hemen fırsatı yakala

X