Sosyal Medya Görsel Tasarım Hazırlama - web tasarım l Safir Web Tasarım
05536746003
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Görsel Tasarım Hazırlama

17 Haziran 2021
43 kez görüntülendi
Sosyal Medya Görsel Tasarım Hazırlama
Ben, sosyal medya görsel tasarım yapabilirim - sonkarar | Bionluk

Sosyal medyada en önemli eylemlerden birisi etkileşim almaktır, Sosyal medya banner ve görsel tasarım uzmanlarımız İnstagram ve Facebook hesaplarınız  için birbirinden şık etkileyici ve etkileşimi arttıracak görseller hazırlayarak ürün, hizmet ve markanıza olan güveni arttırmanın yanı sıra satın alma oranını da etkilemektedir. Uzman tasarımcılarımız size özel olarak hazırladığı görselleri şimdi kullanmaya başlayın.

İnstagram gönderi, hikaye, facebook gönderi paylaşım görselleriniz ürün, hizmet veya markanıza göre özel olarak tasarlanır ve yüksek etkileşim alacak şekilde paylaşım için hazır hale getirilir. Bu hizmeti dilerseniz aylık olarak alabilir her gün için bir paylaşım toplamda 30 paylaşım görseline sahip olursunuz, kaç adet görsel tasarım hizmeti almak istiyorsanız o miktarda sepete ekleyiniz.

e-ticaret uzmanlarımız size telefon veya WhatsApp ile ulaşarak siparişiniz hakkında detaylı bilgileri iletecek ve örnek görseller ile neler yapılabileceğini sunacaktır.

Sipariş ve Ödeme Sonrası Tasarım Uzmanlarımız sizinle iletişime geçecektir. En az 5 adet tasarım siparişi oluşturabilirsiniz 5 görselin altındaki siparişler yoğunluk nedeni ile şuan için kabul edilmemektedir.

Bu Yazıyı Puanla
[Total: 0 Average: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonBilgi Almak İçin Tıkla

E-Ticaret Ürünlerinde %45 indirim hemen fırsatı yakala

X